/ Bütün İçerikler / Wave Mobil Apk İndir

Wave Mobil Apk İndir

Wave Mobil Apk İndir
[posts_like_dislike]
5/5 - (1 oy)
14.24% 14.24%
5/5 - (1 oy)

wave mobile money uygulaması indir, wave mobile indir,

Hızlı ve güvenli bir şekilde para transferi yapmak ya da nakit çekme işlemleri gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri Wave Mobile Money. Bu pratik uygulama sayesinde banka hesabınıza, cüzdanınıza ya da Wave Cash kartınıza anında para yatırabilir veya çekebilirsiniz.

Wave Mobile Money, Amerika merkezli fintech şirketi Wave Financial Group tarafından geliştirildi. Bugün Meksika, Güatemala, Salvador, Nikaragua, Kolombiya ve ABD gibi ülkelerde milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Kolay ve hızlı para transferleri konusunda efsanevi bir üne sahip olan uygulama, artık Türkiye’de de mevcut.

Wave Mobile Money ile birkaç dakika içinde yakınlarınıza ya da iş ortaklarınıza para gönderebiliyor, onlardan para alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, anında nakit çekme, ödeme yapma gibi birçok işlemi de yapabilmeniz mümkün.

Arayüzü son derece sade ve kullanımı kolay olan uygulamayı, Akbank, Garanti BBVA, İş Bankası, Yapı Kredi gibi tüm büyük bankalar ile entegre bir şekilde kullanabilirsiniz. Güvenlik konusunda da endişelenmenize gerek yok, zira Wave E-Para Lisansı’na sahip ve BDDK regüle bir kurum.

Bu Uygulamayı gördünüz mü:   REC - TV Uygulaması İndir

Kısacası para transferi ve nakit yönetimi işlemleriniz için Wave Mobile Money ideal bir çözüm. Üstelik App Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Mutlaka deneyin!

Wave desteğini
Burkina Faso: 80001257
Fildişi Sahili: 1315
Gambiya: 1222
Mali: 80002221
Senegal: 200600

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Sonic Dash 2 APK Son Sürüm Oyun İndir

Wave Mobil Apk İndir
 Wave Mobil Apk İndir