/ Oyun / Traffic Motos 3 Son Sürüm APK İndir

Traffic Motos 3 Son Sürüm APK İndir

Traffic Motos 3 Son Sürüm APK İndir
  • 0.25
  • 4.4
  • Anderson Horita
  • Oyun
[posts_like_dislike]
Rate this post
11.03% 11.03%
Rate this post

traffic motos 3 son sürüm apk indir, traffic motos 3 apk indir son sürüm,

Traffic Motos 3 APK: Heyecan Dolu Bir Motosiklet Deneyimi

Gerçekçi Motosiklet Oyunu: Traffic Motos 3

Traffic Motos 3 APK, oyuncularına heyecan verici bir deneyim sunan popüler bir motosiklet simülasyon sürüş oyunudur. Oyun, 125 ila 1250 cc arasında değişen bisikletler içeriyor ve oyuncuların çeşitli yollarda yüksek hızlarda koşmasına olanak tanırken gerçekçi trafik ve polisle de karşılaşıyor. Oyunun grafikleri 3D olup ses kalitesi mükemmeldir ve oyunculara sürükleyici bir deneyim yaşatır. Traffic Motos 3 APK’nın son sürümü olan 0.8 sürümünde yeni bir motosiklet eklenmiş ve hata düzeltmeleri yapılmış, 0.24 sürümünde ise yeni motosikletler eklenmiş ve hatalar düzeltilmiştir.

 

Traffic Motos 3 APK, onu oynamayı heyecan verici bir oyun haline getiren çeşitli özellikler sunuyor. Oyun, sürükleyici deneyime katkıda bulunan gerçekçi motor seslerine sahiptir. Ek olarak oyun, oyuncuların motosikletlerini kişiselleştirmelerine olanak tanıyor ve bu da oyun deneyimini geliştiriyor. Oyuncular bisikletlerini yükseltebilir, renklerini değiştirebilir ve onları benzersiz kılmak için çeşitli aksesuarlar ekleyebilir. Oyun aynı zamanda oyunculara farklı zorluklar ve ulaşmaları gereken hedefler sunan zamana karşı deneme, sonsuz ve kariyer modu gibi çeşitli modlara da sahiptir.

Bu Uygulamayı gördünüz mü:   Geometry Dash Lite APK Son Sürüm İndir

 

Traffic Motos 3 APK, Android 4.1 ve üstünü çalıştıran Android cihazlarla uyumludur. Oyun minimum 2 GB RAM ve 60,7 MB depolama alanı gerektiriyor. Oyuncular oyunun en son ve güncel sürümünü ücretsiz olarak indirebilirler. Daha hızlı indirmeler için oyuncular PlayMods uygulamasını kullanabilirler. Genel olarak Traffic Motos 3 APK, oyuncularına heyecan verici ve gerçekçi bir motosiklet simülasyon deneyimi sunarak yarış oyunu meraklıları için tercih sebebi oluyor.

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Project Drift 2.0 APK Son Sürüm İndir

- Nova moto; - Correção de bugs; - Ajustes e melhorias gerais.
Traffic Motos 3 Son Sürüm APK İndir
 Traffic Motos 3 Son Sürüm APK İndir