/ Bütün İçerikler / Tales of Dragon Oyunu İndir

Tales of Dragon Oyunu İndir

Tales of Dragon Oyunu İndir
[posts_like_dislike]
5/5 - (2 oy)
15.11% 15.11%
5/5 - (2 oy)

tales of dragon, tales of dragon oyunu, tales of dragon oyunu indir,

Güçlü ejderhaların dünyasına adım atın Tales of Dragon Oyununu şimdi indir

Ejderhaların efsanevi dünyasına adım atabileceğiniz benzersiz bir oyun deneyimi vaat eden Tales of Dragon, mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş fantastik bir RPG. Bu epik macera dolu oyun, sizi çarpıcı 3D grafikleri ve etkileyici atmosferiyle tam anlamıyla büyülüyor.

Tales of Dragon’da kendinize güçlü bir ejderha savaşçısı yaratıyorsunuz. Farklı ırklardan oluşan çok sayıda ejderha türü arasından seçim yapabiliyorsunuz. Ateş ejderhaları, buz ejderhaları, gökkuşağı ejderhaları ve daha niceleri… Hangi türden olursa olsun, seçtiğiniz ejderha zaman içinde çok daha güçlü bir varlığa dönüşecek.

Ejderhanızı kontrol ederek, Orta Dünya‘yı andıran muhteşem açık dünyada keşiflere çıkıyor, define avına gidiyor ve özel görevleri tamamlıyorsunuz. Böylece deneyim puanları ve ödüller kazanarak giderek daha üst seviyelere ulaşıyorsunuz.

Diğer ejderha savaşçılarıyla takım olup devasa canavarlarla savaşabilir, zindanlara girebilir ya da PvP arenasında onlara meydan okuyabilirsiniz. Gerçek zamanlı muharebelerde rakiplerinize alevler saçarak onları ezebilirsiniz.

Bu Uygulamayı gördünüz mü:   Asphalt 8: Gerçek Yarış Oyunu APK Son Sürüm İndir

Etkileyici grafikleri ve sürükleyici öyküsüyle öne çıkan, macera ve aksiyon dolu bu benzersiz deneyimi kaçırmayın! Tales of Dragon şimdi Android ve iOS cihazlarınız için ücretsiz olarak indirilebilir.

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Sonic Dash 2 APK Son Sürüm Oyun İndir

Tales of Dragon Oyunu İndir
 Tales of Dragon Oyunu İndir