/ Bütün İçerikler / Star Walk 2: Gökyüzü Haritası Apk İndir

Star Walk 2: Gökyüzü Haritası Apk İndir

Star Walk 2: Gökyüzü Haritası Apk İndir
[posts_like_dislike]
5/5 - (1 oy)
11.82% 11.82%
5/5 - (1 oy)

star walk 2 gökyüzü haritası apk indir, star walk 2 gökyüzü haritası uygulaması indir,

Star Walk 2 – Gökyüzü Rehberi: Yıldızları Keşfetmenin Yeni Yolu

Star Walk 2, deneyimli ve acemi astronomi severlere hitap eden, hem gündüz hem de gece yıldızları gözlemleyebileceğiniz bir uygulamadır. Yıldızları keşfedin, gezegenleri bulun ve takımyıldızlar ile diğer gökyüzü nesneleri hakkında bilgi edinin. Star Walk 2, gerçek zamanlı olarak yıldızları ve gezegenleri tanımlamak için harika bir astronomi aracı sunar.

Ana Özellikler:

  • Gerçek Zamanlı Gökyüzü Haritası: Cihazınızı hangi yöne çevirirseniz çevirin, ekranınızda gerçek zamanlı gökyüzü haritasını görüntüler. Her yönde kaydırarak, sıkıştırarak veya gererek gökyüzünü keşfedin.
  • AR Stargazing Deneyimi: Star Walk 2 ile artırılmış gerçeklikle yıldızları, takımyıldızları, gezegenleri ve diğer gökyüzü nesnelerini görüntüleyin. Cihazınızı gökyüzüne yönlendirin, dokunun ve canlı gökyüzü nesnelerinin üzerine bindirildiğini görün.
  • Astronomik Bilgi: Güneş sistemi, takımyıldızlar, yıldızlar, kuyruklu yıldızlar, asteroitler, uzay araçları hakkında detaylı bilgileri öğrenin. Herhangi bir gök cismi takip edebilmek için özel bir işaretçiyi kullanın.
  • Takımyıldızların 3D Modelleri: Takımyıldızların harika 3D modellerini inceleyin, baş aşağı çevirin, hikayelerini okuyun ve astronomi gerçeklerini keşfedin.
  • Zaman Hareketi: Saat yüzü simgesine dokunarak istediğiniz tarih ve saatleri seçin. Yıldızların ve gezegenlerin haritasını hızlı bir şekilde takip edin.
  • Gece Modu: Gece gökyüzü gözlemlerinizi daha konforlu hale getiren gece modunu kullanın. Yıldızlar, takımyıldızlar ve uydular daha yakın ve net görülebilir.
  • Uzay Haberleri: Uygulamanın “Yenilikler” bölümü, en son astronomik olayları sizinle paylaşarak uzay ve astronomi dünyasından haberdar olmanızı sağlar.
Bu Uygulamayı gördünüz mü:   VK Uygulması İndir

Star Walk 2, çocuklar, yetişkinler, uzay meraklıları ve ciddi gözlemciler için ideal bir uygulamadır. Ayrıca, öğretmenlerin doğa bilimleri ve astronomi derslerinde kullanabileceği harika bir eğitim aracıdır.

Turizm endüstrisindeki bazı örneklere göz atarak, Star Walk 2’nin astronomi turları ve gökyüzü gözlemleri sırasında nasıl kullanıldığını görebilirsiniz. Eğer “Takımyıldızları öğrenmek ve yıldızları tanımlamak istiyorum” diyorsanız, Star Walk 2, aradığınız yıldız gözlem uygulamasıdır! Astronomi öğrenin, yıldızları ve gezegenleri keşfedin.

Astronomi listesi:

Yıldızlar ve Takımyıldızlar: Sirius, Alpha Centauri, Arcturus, Vega, Capella, Rigel, Spica, Castor.
Gezegenler: Güneş, Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün, Plüton.
Cüce gezegenler ve asteroitler: Ceres, Makemake, Haumea, Sedna, Eris, Eros
Meteor yağmurları: Perseidler, Lyridler, Akvaryumlar, İkizler, Ursidler vb.
Takımyıldızlar: Andromeda, Kova, Koç, Yengeç, Cassiopeia, Terazi, Balık, Akrep, Büyük Ayı vb.
Uzay görevleri ve uydular: Merak, Luna 17, Apollo 11, Apollo 17, SEASAT, ERBS, ISS.

** Uygulama içi satın alımlar yoluyla kullanılabilir

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Sonic Dash 2 APK Son Sürüm Oyun İndir

Sizin için daha iyi hale getirmek için Star Walk 2'yi düzenli olarak güncelliyoruz. Uygulamayı beğendiyseniz, lütfen bizi Google Play'de derecelendirmek ve bir inceleme bırakmak için bir dakikanızı ayırın. Görüşleriniz çok takdir edilmektedir. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin support@vitotechnology.com herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya öneriniz varsa.
Star Walk 2: Gökyüzü Haritası Apk İndir
 Star Walk 2: Gökyüzü Haritası Apk İndir