/ Bütün İçerikler / Migros Sanal Market Uygulaması İndir

Migros Sanal Market Uygulaması İndir

Migros Sanal Market Uygulaması İndir
[posts_like_dislike]
5/5 - (1 oy)
20.38% 20.38%
5/5 - (1 oy)

migros apk indir, migros uygulaması indir,

Migros Sanal Market Mobil: Pratik ve Güvenli Alışveriş Deneyimi

Migros Sanal Market Mobil ile alışveriş yapmak artık daha kolay ve kullanıcı dostu. Evinize, işinize veya sevdiklerinize özel teslimat seçenekleriyle siparişlerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Sadece teslimat istediğiniz adresi seçmeniz yeterli. Migros Sanal Market Mobil’de kullanıcı adı ve şifrenizi bir kez girdikten sonra, teslimat adresinizi değiştirmeniz durumunda sizi hatırlar, bu da alışverişinizi hızlandırır.

Özellikler:

  • Esnek Teslimat Saatleri: Haftanın 7 günü 10.30 – 22.00 saatleri arasında, özel soğutmalı araçlarımızla özenle teslimat.
  • Teslimat Gününü Seçme Özgürlüğü: Sadece sipariş verdiğiniz gün değil, size uygun başka bir günü de seçebilirsiniz.
  • Güvenli Ödeme Seçenekleri: Online, kapıda kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleriyle güvenli alışveriş.
  • Hızlı ve Kolay İade İmkanı: Teslimat sırasında hiçbir sebep göstermeye gerek olmadan, kapıda anında iade ve ödeme yalnızca teslim aldığınız kadar.
Bu Uygulamayı gördünüz mü:   Postegro APK İndir

 

Migros Sanal Market Mobil, alışverişinizi yönetmeyi daha basit ve sorunsuz hale getirirken, sizin için en uygun hizmeti sunmayı amaçlar. Ayrıca, müşteri hizmetleri ekibimiz her gün 8.30 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Telefon ile siparişleriniz için 0 (216) 444 10 44 numaralı telefonu aramanız yeterli. Migros Sanal Market, güvenilir ve hızlı alışverişin adresidir.

Online market ya da yemek alışverişini dakikalar içinde kapına getiriyoruz! Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Ekstra, Migros Yemek, Tazedirekt ve Macro Online siparişlerini artık tek bir uygulama üzerinden verebilirsin. Bu versiyonda; Migros Yemek'ten üye olmadan da yemek siparişlerini verebilirsin.
Migros Sanal Market Uygulaması İndir
 Migros Sanal Market Uygulaması İndir