/ Haberleşme / Getcontact APK Son Sürüm İndir

Getcontact APK Son Sürüm İndir

Getcontact APK Son Sürüm İndir
[posts_like_dislike]
5/5 - (2 oy)
11.19% 11.19%
5/5 - (2 oy)

getcontact apk son sürüm indir, getcontact apk indir son sürüm,

İstenmeyen Aramalara Son! Getcontact ile Kendinizi Koruyun

Dünya çapında izinsiz aramaların önlenmesi için harekete geçiyoruz. Her yıl 2 milyardan fazla yetkisiz aramayı veya dolandırıcılığı durduruyoruz. Geri bildiriminiz size ve dünyanın her yerindeki diğer Getcontact kullanıcılarına daha etkili koruma sağlamamıza olanak tanır. Destek ödeme koşulları hizmeti mutlu bir şekilde devam ediyor.

 

Getcontact’ın Temel Özelliklerini Keşfedin;

Arayan kimliği ve spam koruması için Arama Yapmayın uygulamasını kullanın:

Getcontact, varsayılan arama/çevirici uygulaması gibi davranır. Arayan Kimliği, arayanları adres defterinize kayıtlı olmasalar bile bulabilir. Arayan Kimliği, bilinmeyen arayanları bulabilir ve spam veya iş numaranızı aradıklarında sizi tanımlayabilir. Yalnızca parçacıklarınızın boyutuna uygun olmasını sağlayarak istenmeyen veya spam aramalarını önler. Botlardan ve dolandırıcılık aramalarından anında giriş yapmak için spam filtremizi kullanın.

 

Sesli Asistan:

İstenmeyen numaralardan çağrı aldığınızda, zaman aşımına uğramanız veya ulaşılamamanız durumunda çağrının kişisel varlığınıza yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Asistanınız bu çağrılara cevap verecek ve sizi kimin aradığı ve neden aradıkları konusunda önerilerde bulunacaktır. *Asistan işlevi şu anda bazı seçeneklerde mevcuttur.

 

Sohbetler, Kanallar ve Canlı Yayınlar:

Ücretsiz, şifreli sohbetle güvenli bir şekilde iletişim kurun. İlgi alanlarınıza uygun veya beğenebileceğiniz ilginç kanallara abone olun ve destekleyin. Canlı yayına katılın. Kendi sistemlerini bünyelerinde barındırırlar ve kanala özel içerik sağlarlar.

Bu Uygulamayı gördünüz mü:   Google Gemini APK İndir

 

Numara 2:

İkinci telefon numarası, ek bir SIM karta ihtiyaç duymadan, ana hattınızdan bağımsız ikinci bir cep telefonu numarasına sahip olmak anlamına gelir. Favori numaranızı seçin ve hemen kullanmaya başlayın.

 

Daha fazlasının ayrılması için Getcontact uygulamasını hemen indirin.

Bir plana abone olabilir ve Getcontact’ın artan gelirinden yararlanabilirsiniz. Google Play tutarları yüklenecektir ve fiyatlar ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Ödemeyi tamamlamadan önce toplam fiyatı göreceksiniz. Uygulama içi satın alımlarınız planınıza göre güncellenecektir. Yenilemeyi önlemek için otomatik yenilemeyi aboneliğinizin süresi dolmadan en az 24 saat önce kapatmalısınız. Otomatik yenilemeyi istediğiniz zaman Google Play hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

Ayarlara ulaşmak için: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481
Gizlilik ve Hizmet Şartları Hakkında daha fazla bilgi için:
Gizlilik Politikası: https://getcontact.com/privacy
Hizmet Şartları: https://getcontact.com/terms

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: MEB E-OKUL VBS Uygulaması İndir Son Sürüm

Getcontact kullandığınız için teşekkürler. Bu sürümde bazı performans iyileştirmeleri yaptık ve birkaç basit hatayı giderdik.
Getcontact APK Son Sürüm İndir
 Getcontact APK Son Sürüm İndir