/ Oyun / CarX Drift Racing 2 APK Son Sürüm İndir

CarX Drift Racing 2 APK Son Sürüm İndir

CarX Drift Racing 2 APK Son Sürüm İndir
  • 1.30.1
  • 5.0
  • CarX Technologies, LLC
  • Oyun
[posts_like_dislike]
5/5 - (2 oy)
10.23% 10.23%
5/5 - (2 oy)

carx drift racing 2 apk son sürüm indircarx drift racing 2 apk indir son sürüm,

CarX Drift Racing 2 Son Sürüm APK İndir: En Çok Talep Edilen Drift Oyunu Devam Ediyor

Dünya genelinde 100 milyondan fazla hayran tarafından indirilen CarX serisi oyunları, şimdi seni bekliyor. Bağımlılık yapabilir! Oyundan kopamayabilir ve saatlerce eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsin. Ancak, oyun zevkini maksimize etmek ve sağlıklı bir denge sağlamak için her 40 dakikada bir kısa bir mola vermeyi unutma.

 

Yeni Mod: Çevrimiçi Odalar

Arkadaşlarınla gerçek zamanlı olarak drift yapma şansı. Belirlediğiniz bir konumda bir araya gelip puan kazanma. Yükseldikçe çeşitli unvanlar ve değerli ödüller kazanma fırsatı. Drone kamerası ile diğer oyuncuların drift performanslarını izleme imkanı.

 

Görsel Otomatik Tuning

Aynalar, lambalar, kapı eşikleri ve daha fazlasını değiştir. Kıyafet takımları ve jantlarla aracını özelleştir. Vinillerle aracını sınırsız bir şekilde süsle.

 

Geliştirilmiş Gösteri Tuning

Süspansiyon, yaylar, lastik hava basıncı ve tekerlek açısını ayarla. Motor, türbin basıncı, dişli kutusu ve frenleri kişisel tercihlerine göre uyarla. Yüksek seviyeli drift için aracını ihtiyacına göre özelleştir.

 

Mobil Platformda Yarışmanın En Gerçekçi Yolu

Hızlı direksiyon değişiklikleri ve drift için mükemmel direksiyon kontrolü. Telemetrik verilerle gerçek drift arabaları üzerinde yapılan saha testleri. Farklı yüzeylerde gerçekçi direksiyon ve araç kontrolü: asfalt, kum, çimen, kar. Detaylı ve gerçekçi pist tasarımları.

Bu Uygulamayı gördünüz mü:   Clash Royale Son Sürüm APK İndir

XDS Modu Tandem drift için Lider ve Takipçi rollerini deneme fırsatı. CarX XDS Değerlendirme Sistemi ile tandem driftin puanlanması. Hızlı araba değişimleri ve lastik basıncı denemeleri için mükemmel bir fırsat.

En İyi 32: Elemeleri geç ve dünyanın en iyi driftçileriyle yarışma şansı elde et. Her turnuva aşamasında yüksel ve şampiyonluk için mücadele et. Değerli ödüllerin sahibi olma şansı.

 

Çok Oyunculu ve Kulüp Koşuları

Çevrimiçi şampiyonalarda gerçek oyuncularla yarışma fırsatı. İlk sırayı al ve ulaşılabilir ligde yer edin. Kulüp koşularında arkadaşlarınla iletişim kur ve yarış.

 

Drift Yarış Simülatörlerinde Bir Adım Daha

CarX Drift Racing 2, birçok yarış pistinde gerçek bir spor araba kullanma şansı sunuyor. Yan taraf drifti sevenler için mükemmel bir deneyim!

Unutma: Oyun parası, arabalar ve pistler profiline kaydedilir. İnternet bağlantın olduğundan emin ol, böylece sabit bir oyun deneyimi yaşarsın! En son haberleri ve deneyimlerini paylaşmak için Facebook’ta bize katıl.  https://www.facebook.com/carx2

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Age of History II Son Sürüm APK İndir

Genel optimizasyon ve hata düzeltmeleri. Bu güncellemede: - Yeni Yıl etkinliği; - Çevrim içi oda etkinlikleri: DP toplama ve çift Hayalet Sürüş; - Çok oyunculu Süre Mücadelesi modu ve seferin eğitim bölümü; - Arabalar: Ronin GT ve Quaranta; - Horizon GT4 ve Wellington için gövde kitleri; - Dereceli XDS düelloları iyileştirmeleri: Yarış geçmişi ve rövanş isteme seçeneği; - 5. kademe arabalar için motor dengelemeleri.
CarX Drift Racing 2 APK Son Sürüm İndir
 CarX Drift Racing 2 APK Son Sürüm İndir