/ Simülasyon / Cargo Simulator 2021: Turkiye Son Sürüm APK İndir

Cargo Simulator 2021: Turkiye Son Sürüm APK İndir

Cargo Simulator 2021: Turkiye Son Sürüm APK İndir
[posts_like_dislike]
5/5 - (2 oy)
10.87% 10.87%
5/5 - (2 oy)

cargo simulator 2021 türkiye son sürüm apk indir, cargo simulator 2021 türkiye apk indir son sürüm,

Cargo Simulator 2021: Türkiye’nin En Güncel APK Deneyimi

Türkiye Haritasında Gerçek Tırcılık Keyfi

Cargo Simulator 2021, Türkiye haritasında tüm şehirleri ve 300’den fazla ilçeyi içeren etkileyici bir tırcılık simülasyonu sunuyor. Multiplayer seçeneği ile arkadaşlarınızla aynı haritada oynayabilir, interaktif ve eğlence dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uçsuz Bucaksız Haritada Taşımacılık Serüveni

Uçsuz bucaksız bir haritada, çeşitli yükler ve çekicilerle taşımacılık deneyimi sizi bekliyor. Her teslimatla bütçenizi artırın, yeni garajlara ve çekicilere sahip olun. Çekicilerinizi modifiye merkezlerinde kişiselleştirme şansı da sizinle!

Türkiye’nin Tüm Şehirlerinde Eşsiz Macera

İstediğiniz il veya ilçede şirketinizi kurarak başlayacağınız bu macera, Edirne’den Ağrı’ya, Adana’dan Sinop’a Türkiye’nin tüm şehirlerinde devam edebilirsiniz.

Gerçekçi Tır ve Kamyon Deneyimi

Oyun, içerdiği gerçekçi tır ve kamyon modelleri ve gelişmiş fizik motoru ile size harika bir şoförlük deneyimi yaşatmak üzere geliştirilmiştir. Karşılaştığınız galerilerden beğendiğiniz tır çekicilerini satın alın!

Bu Uygulamayı gördünüz mü:   Car Parking 3D Online Modifiye APK İndir

Çeşitli Görevler ve Yük Çeşitleri

İş makineleri olarak ekskavatör, yükleyici, dozer gibi makineleri kullanarak çimento, inşaat malzemeleri, gıda ve akaryakıt tankerleri gibi birçok yükü taşıyın. Görevlerinizde dikkatli olun, kazalar kazancınızdan kesinti yapabilir!

Gelecekteki Güncellemelerle Yenilenecek

Cargo Simulator 2021: Türkiye, gelecekte sürüş deneyimini daha da geliştirecek heyecan verici yeniliklerle güncellenecek. Güncellemeleri kaçırmayın!

cargo simulator 2021 indir, cargo simulator 2021 apk indir, tır simülasyonu indir, kamyon oyunu indir, Türkiye haritası, çekici simülasyon, android oyun indir.

Bir önceki yazımızı okudunuz mu: Modifiyeli Şahin Park Etme APK İndir Son Sürüm

- Google Play politikalarina uyum saglamak icin oyun kutuphaneleri guncellendi. - Heyecan verici ozellikler icin calismalarimiz suruyor!
Cargo Simulator 2021: Turkiye Son Sürüm APK İndir
 Cargo Simulator 2021: Turkiye Son Sürüm APK İndir